Termini individualnih razgovora za roditelje



 Poštovani roditelji, u cilju uspješnije suradnje vas i škole, odredili smo termine za individualne razgovore s nastavnicima u škol. god. 2017./2018.


 


 

Redni broj

 

Ime i prezime nastavnika

RAZREDNIK

NASTAVNIK

Dan
Sat/mjesto
Dan
Sat/mjesto
                 
       1.
Bernatović, Slavica
    četvrtak 7.45-8.30, K3
      2.
Bilić, Ivan
    petak 14.50-15.35, dvorana
       3.
Bitunjac, Ivan
četvrtak 14.50-15.35, uč.4 ponedjeljak 15.50-16.35, hol
       4.
Blažević Mandić, Mirjana
    srijeda 15.50-16.35, hol
      5.
Brainović, Dragana
petak 12.20, uč.7 petak 12.20, uč.7
      6.
Buzov, Nenad
    četvrtak 8.40-9.25
       7.
Crnac, Zoran
       
     8.
Ćurić, Mate
    utorak 10.30-11-15, hol
    9.
Degmečić, Manda
    četvrtak 16.40-17.25
     10.
Dolić, Ramzija
četvrtak 13.00, K3p ponedjeljak 10.30, K3p
    11.
Došlić, Zvjezdana
ponedjeljak 14.00, uč.19 ponedjeljak 19.00, hol
    12.
Drašinac, Tina
utorak 16.00, uč.6 utorak 16.00, uč.6
  13.
Folk Hećimović, Klaudija
utorak 10.30, uč.11 utorak 10.30, uč.11
    14.
Gačić, Tomislav
utorak 15.00, uč.14 srijeda 11.20, uč.8
    15.
Galić, Kristina
utorak 18.15, K1 ponedjeljak 10.30, K1
  16.
Galić, Nada
    srijeda 11.30, K4
    17.
Galović, Krunoslav
    utorak 15.50-16.35
   18.
Galović, Mato
četvrtak 9.40-10.25, K3p ponedjeljak 18.15, K3p
     19.
Grško, Zvonimir
    srijeda 14.45-15.30, dvorana
    20.
Hrstić, Jasna
    četvrtak 12.10-13.00, K3p
   21.
Ivaniš, Hrvoje
    utorak 16.40-17.25
   22.
Ivanković, Mirela
četvrtak 15.50-16.35, K16/17 petak 8.30-9.10, K16/17
   23.
Janjetović Miljanović, Tatjana
    četvrtak 13.10, K16/17
   24.
Javor, Ena
ponedjeljak

četvrtak

10.00.10.30, knjižnica

16.00-16.45,knjižnica

četvrtak 16.00-16.45, knjižnica
  25.
Jurčak, Mario
utorak 18.15, 1p ponedjeljak 14.00, 1p
 26.
Jurković, Matej
    srijeda 10.30-11.15, hol
 27.
Jurišić, Ivan
ponedjeljak

srijeda

9.00-10.00, ured

16.00-17.00, ured

ponedjeljak

srijeda

9.00-10.00, ured

16.00-17.00, ured

           
   28.
Knežević, Saša
utorak 16.40-17.20, K1 srijeda 9.40-10.20, K1
    29.
Kokanović, Mato
    petak 12.15-13.00
  30.
Krajina, Tanja
    ponedjeljak 13.10-13.55
   31.
Kristić, Marija
       
    32.
Lopac, Marija
    ponedjeljak 16.40-17.25
    33.
Maljković, Dragomir
       
             
  34.
Margetić, Danijela
četvrtak 16.40-17.25, K1p petak 10.25-11.15, K1p
     35.
Martić, Mirjana
četvrtak 15.00, K1 petak 9.45, K1
    36.
Matasović, Ivan
srijeda 17.30, uč.13 srijeda 17.30, uč.13
    37.
Mesić, Dubravka
četvrtak 14.00-14.50, dvorana ponedjeljak 9.50-10.30, dvorana
    38.
Mihić, Roza
    utorak 11.20-12.05, uč.12
   39.
Mofardin, Gabrijela
ponedjeljak 16.40-17.25 ponedjeljak 16.40-17.25
             
    40.
Pavić, Marina
    četvrtak 9.40-10.25
  41.
Pehar, Zrinka
ponedjeljak

utorak

15.00-15.35, uč.8

9.40-10.25, uč.8

ponedjeljak 15.00-15.35, uč.8
42.
Petrić-Glavaš, Snježana
    četvrtak 10.30
            
    43.
Radonić, Gordana
ponedjeljak 15.50-16.35, uč.5 petak 14.50-15.35, uč.14
   44.
Rajković, Božica
ponedjeljak 13.10-13.55, K1p četvrtak 19.00, K1p
           
 45.
Sedlić, Božica
    ponedjeljak 11.15-12.00, uč.9
  46.
Skutari, Vjeka
petak 15.50-16.35, K1p utorak 9.40-10.25, K1p
  47.
Smolčić, Ivan
    srijeda 18.15, hol
   48.
Starčević, Marko
    ponedjeljak 8.40-9.25
   49.
Šaf, Marija
srijeda 15.50-16.35, uč.16 petak 15.50-16.35, uč.16
     50.
Šimundić, Tomislav
    četvrtak 12.05-12.50
   51.
Šoronda, Tatjana
četvrtak 14.50-15.30, K1p četvrtak 14.50-15.30, K1p
 52.
Špehar, Tomislav
    ponedjeljak 11.20-12.05, EP
     53.
Štivić, Gabrijela
    petak 9.15, uč.12
    54.
Terzin, Vesna
    ponedjeljak 14.00, ured
   55.
Tomljanović, Josipa
utorak 17.30-18.15, uč.7 srijeda 15.50-16.35, uč.6
  56.
Tomljenović, Jasna
srijeda 9.40-10.25, uč.7 ponedjeljak 11.20-12.05
   57.
Vujeva, Slavko
    ponedjeljak 12.10-12.55, K1p
 58.
Vuković, Nada
    srijeda 8.40-9.25