Termini individualnih razgovora za roditelje

Tjedan A (1. i 3. razredi dopodne)

 

 

Redni broj

 

Ime i prezime nastavnika

RAZREDNIK NASTAVNIK
Dan Sat/mjesto Dan Sat/mjesto
1.         Bernatović Slavica     ponedjeljak 8.40, kab.3
2.         Bilić Ivan     petak 12.20, dvorana
3.         Bitunjac Ivan srijeda 14.50, uč.1 ponedjeljak 17.30, hol
4.         Blažević Mandić Mirjana srijeda 8.40, hol petak 12.30, hol
5.         Brainović Dragana petak 8.40, uč. 6 petak 8.40, uč. 6
6.         Buzov Nenad     petak 16.40, kab.grad.
7.         Crnac Zoran utorak 8.40, hol utorak 8.40, hol
8.         Ćurić Mate     ponedjeljak 8.40, kab.8
9.         Degmečić Manda srijeda 10.30, hol    
10.      Došlić Zvjezdana četvrtak 17.30, uč. 19 četvrtak 17.30, uč. 19
11.      Folk Hećimović Klaudija četvrtak 15.50, uč. 11 ponedjeljak 7.50, uč. 11
12.      Gačić Tomislav     petak 12.20, uč. 8
13.      Galić Kristina utorak 9.40, hol petak 10.10, hol
14.      Galić Nada     petak 11.40, hol
15.      Galović Mato     srijeda 12.10, hol
16.      Hrstić Jasna     ponedjeljak 16.00, kab.stroj.
17.      Ivaniš Hrvoje     ponedjeljak 9.40, hol
18.      Janjetović Miljanović Tatjana     ponedjeljak 12.10, kab. gradit.
19.      Jurčak Mario     utorak 10.30, uč. 1p
20.      Jurišić Ivan četvrtak 11.00, ured četvrtak 11.00, ured
21.      Knežević Saša     ponedjeljak 13.10, kab. 1
22.      Kokanović Mato petak 15.50, hol petak 15.50, hol
23.      Krajina Tanja četvrtak 12.55, kab. 8 petak 12.20, kab. 8
24.      Kristić Marija četvrtak 16.45, kab. gradit. četvrtak 16.45, kab. gradit.
25.      Lopac Marija     petak 12.20, kab. 1
26.      Majetić Mihaela     utorak 14.50, hol
27.      Maljković Dragomir     četvrtak 13.00, dvorana
28.      Maratović Kruljac Maja petak 12.20, hol petak 12.20, hol
29.      Margetić Danijela srijeda 15.50, hol utorak 13.10, hol
30.      Marić Vedrana     utorak 8.30, hol
31.      Martić Mirjana srijeda 14.50, kab. 1 utorak 10.30, kab. 1
32.      Matasović Ivan srijeda 16.40, hol srijeda 16.40, hol
  Mesić Dubravka srijeda 11.20, dvorana srijeda 11.20, dvorana
33.      Mihić Roza     četvrtak 18.20, uč. 12
34.      Miljević Tamara     srijeda 12.10, hol
35.      Mofardin Gabrijela srijeda 15.50, hol srijeda 15.50, hol
36.      Novoselović Marina ponedjeljak 13.10, kab. 1 petak 14.50, kab. 1
37.      Pavić Marina        
38.      Pehar Zrinka utorak 11.20, ho utorak 11.20, hol
39.      Pocrnić Nataša četvrtak 9.40, hol ponedjeljak 8.40, hol
40.      Rajković Božica utorak 17.30, hol utorak 17.30, hol
41.      Rašić Andrea četvrtak 18.15, hol četvrtak 18.15 hol
42.      Skutari Vjeka četvrtak 16.50, kab.stroj. četvrtak 16.40, kab.stroj.
43.      Srakić Dario     srijeda 14.00, hol
44.      Starčević Marko četvrtak 12.40, hol    
45.      Šaf Marija ponedjeljak 15.50, hol petak 15.50, hol
46.      Šilhan Antonio     srijeda 14.50, hol
47.      Šimundić Tomislav     petak 12.20, hol
48.      Šoronda Tatjana     srijeda 12.10, kab.stroj.
49.      Špehar Tomislav     srijeda 12.10, hol
50.      Štivić Gabrijela     srijeda 9.40, uč. 13
51.      Terzin Vesna     četvrtak 15.50, ured DM
52.      Tomljanović Josipa srijeda 11.20, sab.stroj. srijeda 9.40, kab.stroj.
53.      Tomljenović Jasna ponedjeljak 12.10, hol utorak 8.40, hol
54.      Vujeva Slavko ponedjeljak 12.10, hol petak 10.10, hol
55.      Vuković Nada     ponedjeljak 15.50, hol
56.      Žalac Zoran        
57.      Wachtler Donata četvrtak 12.10, hol utorak 18.00 hol

 

 

Tjedan B (2. i 4. razredi dopodne)

 

 

 

Redni broj

 

Ime i prezime nastavnika

RAZREDNIK NASTAVNIK
Dan Sat/mjesto Dan Sat/mjesto
1.         Bernatović Slavica     ponedjeljak 16.40, kab.3
2.         Bilić Ivan     petak 12.20, dvorana
3.         Bitunjac Ivan srijeda 10.30, uč.1 ponedjeljak 7.50, hol
4.         Blažević Mandić Mirjana srijeda 16.40, hol petak 12.30, hol
5.         Brainović Dragana petak 16.40, uč. 6 petak 16.40, uč. 6
6.         Buzov Nenad     petak 8.30, kab.gradit.
7.         Crnac Zoran utorak 16.40, hol utorak 16.40, hol
8.         Ćurić Mate     ponedjeljak 16.40, kab.8
9.         Degmečić Manda     srijeda 14.50, hol
10.      Došlić Zvjezdana četvrtak 7.50, uč. 19 četvrtak 7.50, uč. 19
11.      Folk Hećimović Klaudija ponedjeljak 17.30, uč. 11 ponedjeljak 17.30, uč. 11
12.      Gačić Tomislav     petak 12.20, uč. 8
13.      Galić Kristina utorak 15.50, hol petak 15.50, hol
14.      Galić Nada     petak 15.35, hol
15.      Galović Mato     srijeda 13.10, hol
16.      Hrstić Jasna     ponedjeljak 9.30, kab.stroj.
17.      Ivaniš Hrvoje     ponedjeljak 14.50, hol
18.      Janjetović Miljanović Tatjana     ponedjeljak 13.00, kab. gradit.
19.      Jurčak Mario     utorak 14.50, uč. 1p
20.      Jurišić Ivan četvrtak 17.00, ured četvrtak 17.00, ured
21.      Knežević Saša     ponedjeljak 12.10, kab. 1
22.      Kokanović Mato petak 9,20, hol petak 9,20, hol
23.      Krajina Tanja četvrtak 12.55, kab. 8 petak 12.20, kab. 8
24.      Kristić Marija petak 17.30, kab. gradit. petak 17.30, kab. gradit.
25.      Lopac Marija     petak 12.20, kab. 1
26.      Majetić Mihaela     utorak 10.30, hol
27.      Maljković Dragomir     četvrtak 13.00, dvorana
28.      Maratović Kruljac Maja petak 12.20, hol petak 12.20, hol
29.      Margetić Danijela utorak 12.05, hol utorak 12.05, hol
30.      Marić Vedrana     utorak 16.40, hol
31.      Martić Mirjana srijeda 10.30,  kab. 1 ponedjeljak 12.55, kab. 1
32.      Matasović Ivan srijeda 8.40, hol srijeda 8.40, hol
33.      Mesić Dubravka srijeda 14.00, dvorana srijeda 14.00, dvorana
34.      Mihić Roza     utorak 10.30, uč. 12
35.      Miljević Tamara     srijeda 13.00, hol
36.      Mofardin Gabrijela srijeda 9.40, hol srijeda 9.40, hol
37.      Novoselović Marina ponedjeljak 12.10, kab. 1 petak 10.30, kab. 1
38.      Pavić Marina     utorak 14.00, hol
39.      Pehar Zrinka srijeda 10.30, hol srijeda 10.30, hol
40.      Pocrnić Nataša četvrtak 15.50, hol ponedjeljak 16.40, hol
41.      Rajković Božica utorak 7.50, hol utorak 7.50, hol
42.      Rašić Andrea petak 10.10, hol petak 10.10, hol
43.      Skutari Vjeka četvrtak 8.40, kab.stroj. četvrtak 8.40, kab.stroj.
44.      Srakić Dario     ponedjeljak 16.40, hol
45.      Starčević Marko četvrtak 15.50, hol    
46.      Šaf Marija ponedjeljak 9.40, hol petak 9.40, hol
47.      Šilhan Antonio     utorak 11.20, hol
48.      Šimundić Tomislav     srijeda 10.30, hol
49.      Šoronda Tatjana     srijeda 13.10, kab.stroj.
50.      Špehar Tomislav     srijeda 13.10, hol
51.      Štivić Gabrijela     srijeda 15.50, uč. 13
52.      Terzin Vesna     srijeda 15.50, ured DM
53.      Tomljanović Josipa utorak 15.50, sab.stroj. srijeda 15.50, kab.stroj.
54.      Tomljenović Jasna srijeda 14.50, hol utorak 16.40, hol
55.      Vujeva Slavko srijeda 15.50, hol petak 14.50, hol
56.      Vuković Nada     utorak 15.50, hol
57.      Žalac Zoran        
58.      Wachtler Donata četvrtak 13.10, hol utorak 18.00 hol